Tools

Datacolor TOOLS 2.0® jest nowoczesnym, łatwym w obsłudze oraz bogatym oprogramowaniem do kontroli jakości koloru dla przemysłu tekstylnego, farb, tworzyw sztucznych, druku, kosmetyków oraz łańcucha dostaw dla przemysłu motoryzacyjnego. Pozwala on na analizę, raportowanie, komunikację oraz wizualizację wyników kontroli jakości koloru. To wszystko jest otoczone w nowoczesny oraz wygodny w użytkowaniu sposób, dzięki czemu sama kontrola jakości jest prosta i szybko w obsłudze.

Datacolor TOOLS 2.0® umożliwia pracownikom sporządzanie raportów z przeprowadzonych kontroli jakości szybciej, co prowadzi do szybszego czasu realizacji zlecenia, redukcji kosztów oraz do stabilności koloru w czasie. Datacolor TOOLS 2.0® jest nieodłącznym dodatkiem do zintegrowanego rozwiązania Datacolor dla całęgo łańcucha dostaw.

Produkt jest przeznaczony dla:
Specjalistów od kontroli jakości koloru, których praca wymaga czegoś więcej niż porównywania wzoru do próbki. Jest ona skierowana do osób, które za każdym razem muszą indywidualnie dla każdego klienta dostosowywać torelancję koloru.