Datacolor

Tools

Datacolor TOOLS 2.0® jest nowoczesnym, łatwym w obsłudze oraz bogatym oprogramowaniem do kontroli jakości koloru dla przemysłu tekstylnego, farb, tworzyw sztucznych, druku, kosmetyków oraz łańcucha dostaw dla przemysłu motoryzacyjnego. Pozwala on na analizę, raportowanie, komunikację oraz wizualizację wyników kontroli jakości koloru. To wszystko jest otoczone w nowoczesny oraz wygodny w użytkowaniu sposób, dzięki czemu sama kontrola jakości jest prosta i szybko w obsłudze.

Datacolor Match Textile

Stworzony w celu ułatwienia procesu doboru barwy stworzonej na dowolnym podłożu lub mieszance, Datacolor Match Textile™ oferuje szeroki wachlarz funkcji zapewniający bezkonkurencyjny dobór i możliwość korekcji, co gwarantuje szybkie wybarwienia i ich powtarzalność i co za tym idzie obniża koszty recept.

Datacolor rozumie co jest najważniejsze w funkcjonowaniu farbiarnii i posiada odpowiedź na te potrzeby.

Niedoceniona pomoc modułu Smart Match®, znacząco zwiększa dokładność kalkulacji recepty i przyśpiesza dobór koloru.

Datacolor Match Pigment

  • Kolejna generacja algorytmów do obliczania barwy zapewnia szybszy, bardziej dokładny dobór do pomiarów przeźroczystych, półprzeźroczystych oraz nieprzeźroczystych wraz z inteligentną funkcją korekcji koloru i nowymi metodami jego kalibracji.
  • Dostępna tylko w Datacolor® funkcja Smartmatch dostarcza bardziej dokładne recepty już po pierwszym doborze.
  • Unikalna i opatentowana metoda doboru “Wood stain Matching” pozwala na osiągnięcie bardziej dokładnych wyników dla przeźroczystych powłok dla drewna różnego rodzaju przy minimalnej ilości prób i błędów.

Autolab SPS

Datacolor AUTOLAB® SPS & SPS-X Solution Makers niweluje problemy związane z czynnikiem ludzkim w przygotowywaniu roztworów barwnika. Wbudowana waga elektryczna waga, mierząca z dokładnością do setnych części grama oraz bardzo precyzyjny podgrzewacz wody zapewniają najdokładniejsze przygotowanie wybarwień. W przypadkach gdy stężenia zaczynają się od 0.001%, nawet najmniejszy błąd przy ważeniu może mieć kolosalny wpływ na receptę. Datacolor AUTOLAB® SPS Solution Maker dokonuje automatyzacji procesu tworzenia recept i zapewnia dokładne oraz stałe w czasie recepty.

Ahiba IR PRO

Datacolor AHIBA IR™ Pro zapewnia wyjątkową jakość w każdym laboratorium włókienniczym.

Jego niepowtarzalne funkcje nie są dostępne w konkurencyjnych barwiarkach, a uwaga poświęcona przy tworzeniu tego urządzenia są gwarancją wyników jej pracy.

Dla laboratoriów, które wymagają od swoich urządzeń precyzji w działaniu i cennego wsparcia AHIBA IR™ Pro będzie najlepszym rozwiązaniem.

Stworzony dla:
Laboratorium gdzie czas i dokładność gra kluczową role.

Zastosowanie

Ahiba IR

Ahiba IR jest niedoścignionym wzorcem dla barwiarek laboratoryjnych.

Jest to nasza czwarta generacja jednostki chłodzonej powietrzem znajdująca zastosowanie w barwieniu i testowaniu wielu czynników wpływających na jakość produktu.
Instrument tworzy próbki o wysokiej jakości i odtwarzalności jakiej oczekujesz od Ahiby. AHIBA IR™ może zawierać różne rozmiary kubków barwiących, co ułatwi przeniesienie procesu z laboratorium na produkcję.

Datacolor Elrepho

Datacolor ELREPHO jest wysokiej jakości spektrofotometrem stworzonym dla przemysłu papierniczego i odpowiednie dla kontroli jakości w laboratorium oraz produkcyjnej kontroli jakości.

Stworzone dla:
Laboratorium kontroli jakości celulozy, papieru i komponentów.

Datacolor Check II

Datacolor Check II® posiada wbudowane indeksy, metody tolerancji oraz wykresy z Datacolor TOOLS®, który jest wiodącym narzędziem w przemyśle.

Check II ® posiada najlepszą dokładność oraz zgodność między instrumentalną spośród wszystkich przenośnych spektrofotometrów, ponieważ posiada ten sam monochromator jak high-end’owy spektrofotometr Datacolor 600® oraz inne spektrofotometry z rodziny Datacolor.

Datacolor 45G

Datacolor 45G® jest nowym wzorcem dla przenośnych spektrofotometrów używanych do pomiaru barwy oraz połysku.

Wbudowany połyskomierz, wysoka powtarzalność, nieporównywalna zgodność między instrumentalna a to wszystko ...

Datacolor 110

Datacolor 110™ jest jedną z najbardziej wydajnych, uniwersalnych i przystępnych cenowo kompaktowych spektrofotometrów jakie możesz kupić.

Datacolor 400

Datacolor 400™ jest właściwym wyborem gdzie dokonywany jest wyłącznie pomiar odbicia. Oparty na tej samej konstrukcji optycznej jak inne nasze instrumenty klasy high-end, Datacolor 400™ jest wyposażony w funkcję auto-zoom dla wygody i dokładności pomiaru.

Datacolor 600

Wyróżniający się niesamowitą precyzją spektrofotometr używany głównie przez producentów barwników i pigmentów na całym świecie.

Datacolor 600™ cechuje się nieporównywalną z żadnym innym spektrofotometrem zgodnością między instrumentalną, pokonując konkurencyjne instrumenty swoją jakością.

Niezrównana stabilność pomiaru koloru oraz rewolucyjna powtarzalność czyni Datacolor 600™ idealnym wyborem dla precyzyjnego pomiaru koloru i kontroli jakości.

Datacolor 650

Datacolor 650™ jest to identyczny instrument jak Datacolor 600 wzbogacony o pomiar światła przechodzącego.

Jest to idealne rozwiązanie dla producentów tworzyw i producentów barwników, którzy chcą otrzymać najlepsze wyniki pomiarów dla doboru koloru wśród szerokiego zakresu wyrobów.

Stworzone dla:
Dokładnego doboru barwy i kontroli jakości dla barwników, tworzyw I innych półprzepuszczalnych pomiarów.

Subskrybuj RSS - Datacolor