Oprogramowanie

Tools

Datacolor TOOLS 2.0® jest nowoczesnym, łatwym w obsłudze oraz bogatym oprogramowaniem do kontroli jakości koloru dla przemysłu tekstylnego, farb, tworzyw sztucznych, druku, kosmetyków oraz łańcucha dostaw dla przemysłu motoryzacyjnego. Pozwala on na analizę, raportowanie, komunikację oraz wizualizację wyników kontroli jakości koloru. To wszystko jest otoczone w nowoczesny oraz wygodny w użytkowaniu sposób, dzięki czemu sama kontrola jakości jest prosta i szybko w obsłudze.

Datacolor Match Textile

Stworzony w celu ułatwienia procesu doboru barwy stworzonej na dowolnym podłożu lub mieszance, Datacolor Match Textile™ oferuje szeroki wachlarz funkcji zapewniający bezkonkurencyjny dobór i możliwość korekcji, co gwarantuje szybkie wybarwienia i ich powtarzalność i co za tym idzie obniża koszty recept.

Datacolor rozumie co jest najważniejsze w funkcjonowaniu farbiarnii i posiada odpowiedź na te potrzeby.

Niedoceniona pomoc modułu Smart Match®, znacząco zwiększa dokładność kalkulacji recepty i przyśpiesza dobór koloru.

Datacolor Match Pigment

  • Kolejna generacja algorytmów do obliczania barwy zapewnia szybszy, bardziej dokładny dobór do pomiarów przeźroczystych, półprzeźroczystych oraz nieprzeźroczystych wraz z inteligentną funkcją korekcji koloru i nowymi metodami jego kalibracji.
  • Dostępna tylko w Datacolor® funkcja Smartmatch dostarcza bardziej dokładne recepty już po pierwszym doborze.
  • Unikalna i opatentowana metoda doboru “Wood stain Matching” pozwala na osiągnięcie bardziej dokładnych wyników dla przeźroczystych powłok dla drewna różnego rodzaju przy minimalnej ilości prób i błędów.
Subskrybuj RSS - Oprogramowanie