Spektrofotometr

Datacolor Elrepho

Datacolor ELREPHO jest wysokiej jakości spektrofotometrem stworzonym dla przemysłu papierniczego i odpowiednie dla kontroli jakości w laboratorium oraz produkcyjnej kontroli jakości.

Stworzone dla:
Laboratorium kontroli jakości celulozy, papieru i komponentów.

Datacolor Check II

Datacolor Check II® posiada wbudowane indeksy, metody tolerancji oraz wykresy z Datacolor TOOLS®, który jest wiodącym narzędziem w przemyśle.

Check II ® posiada najlepszą dokładność oraz zgodność między instrumentalną spośród wszystkich przenośnych spektrofotometrów, ponieważ posiada ten sam monochromator jak high-end’owy spektrofotometr Datacolor 600® oraz inne spektrofotometry z rodziny Datacolor.

Datacolor 45G

Datacolor 45G® jest nowym wzorcem dla przenośnych spektrofotometrów używanych do pomiaru barwy oraz połysku.

Wbudowany połyskomierz, wysoka powtarzalność, nieporównywalna zgodność między instrumentalna a to wszystko ...

Datacolor 110

Datacolor 110™ jest jedną z najbardziej wydajnych, uniwersalnych i przystępnych cenowo kompaktowych spektrofotometrów jakie możesz kupić.

Datacolor 400

Datacolor 400™ jest właściwym wyborem gdzie dokonywany jest wyłącznie pomiar odbicia. Oparty na tej samej konstrukcji optycznej jak inne nasze instrumenty klasy high-end, Datacolor 400™ jest wyposażony w funkcję auto-zoom dla wygody i dokładności pomiaru.

Datacolor 600

Wyróżniający się niesamowitą precyzją spektrofotometr używany głównie przez producentów barwników i pigmentów na całym świecie.

Datacolor 600™ cechuje się nieporównywalną z żadnym innym spektrofotometrem zgodnością między instrumentalną, pokonując konkurencyjne instrumenty swoją jakością.

Niezrównana stabilność pomiaru koloru oraz rewolucyjna powtarzalność czyni Datacolor 600™ idealnym wyborem dla precyzyjnego pomiaru koloru i kontroli jakości.

Datacolor 650

Datacolor 650™ jest to identyczny instrument jak Datacolor 600 wzbogacony o pomiar światła przechodzącego.

Jest to idealne rozwiązanie dla producentów tworzyw i producentów barwników, którzy chcą otrzymać najlepsze wyniki pomiarów dla doboru koloru wśród szerokiego zakresu wyrobów.

Stworzone dla:
Dokładnego doboru barwy i kontroli jakości dla barwników, tworzyw I innych półprzepuszczalnych pomiarów.

Subskrybuj RSS - Spektrofotometr